FIRMAST

Kodukolle LT. OÜ on aastast 1998 tegutsev eesti erakapitalil põhinev ettevõte, kelle põhitegevusalaks on erinevate kütteseadmete jae- ja hulgimüük. Enamus pakutavatest toodetest imporditakse Euroopa tootjatelt, kes pakuvad aastakümnete pikkusi traditsioone kombineeritult tänapäevase tehnoloogia ja disainiga.

 

Kodukolle salongid asuvad Tallinnas ja Rakveres. Kõigis salongides on välja pandud valik, mille hulgast igaühel võimalik leida endale sobivaim soojalahendus: kaminad, pliidid, ahjud, erinevad keskküttelahendused, pelletkaminad, kamina-ja pliidiuksed, saunakerised ning saunakaubad – meie valik ei tohiks jätta kedagi külmaks!

 

Tegemist on erialasalongidega, kus Teile annavad nõu ja abi oma ala tundvad professionaalid. Lisaks kütteseadmetele leiate salongidest ka nende paigaldamiseks vajalikke suitsutorusid, korstnalahendusi, tõmberegulaatoreid, dekoratiivkive, tarvikuid jm. Meie eesmärgiks on pakkuda lisaks traditsioonilistele lahendustele ka antud valdkonnas välja tulnud uudseid lahendusi ja modernseid valikuvõimalusi.

 

Kodukolle Tallinna salong